Indywidualne kursy angielskiego – kiedy tak, a kiedy nie?

Chcesz poznać język angielski? A może zależy Ci na poprawie swoich obecnych zdolności językowych? W takim przypadku można wybrać również indywidualne kursy angielskiego.

Angielski to język międzynarodowy, który używany jest nie tylko w Stanach Zjednoczonych czy w Wielkiej Brytanii, ale także w innych krajach świata. Znajomość angielskiego przydaje się nie tylko w biznesie, ale również na co dzień – znając nawet jego podstawy, będziemy mogli o wiele łatwiej dogadać się przy wyjazdach zagranicznych czy też poruszać się po internecie.

Języka angielskiego można uczyć się na wiele sposobów – zarówno samodzielnie, jak również w szkołach nauki języków obcych. Te drugie często oferują także lekcje indywidualne. Kiedy warto je wybrać?

Indywidualne kursy angielskiego – co warto o nich wiedzieć?

Chcesz nauczyć się angielskiego jeszcze szybciej i lepiej? W takim przypadku angielski indywidualnie w szkole Lincoln może być strzałem w dziesiątkę!

Indywidualne kursy angielskiego są prowadzone przede wszystkim dla tych osób, którym zależy na uzyskaniu jak najlepszych efektów w jak najkrótszym czasie, na przykład przed wyjazdem za granicę, po awansie na stanowisko wymagające znajomości angielskiego na wyższym poziomie.

Kurs polega wtedy na indywidualnych spotkaniach wraz z lektorem. Spotkanie może odbyć się w umówionym wcześniej, dogodnym dla kursanta terminie, co jest dodatkowym atutem takiej oferty. Taki angielski indywidualnie w szkole Lincoln w Warszawie jest dostępny w elastycznych godzinach od 7:00 rano aż do 21:00 wieczorem.

Warto przy tym wskazać, że zajęcia mogą odbywać się nie tylko w szkole, ale także w domu lub przez internet!

Tryb nauki może być wtedy także bardziej intensywny niż w przypadku nauki w grupie – lektor wraz ze swoim kursantem mogą skupić się na materiale i przerobić go wspólnie w krótszym czasie.

Czy indywidualne kursy angielskiego mają jakieś minusy?

Zatem, czy indywidualne kursy angielskiego maj jakieś minusy? Największym z nich są koszty, ponieważ wtedy za naukę angielskiego będziemy musieli zapłacić więcej niż przy wykupieniu kursu odbywającego się w większej grupie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here