Baza Usług Rozwojowych

Wszyscy, którzy szukają profesjonalnych szkoleń zawodowych, dzięki którym możliwe jest zwiększanie własnych kompetencji i kwalifikacji wedle zajmowanego stanowiska w danej branży, powinni swoją uwagę skupić na kursach, które udostępnia BUR. To Baza Usług Rozwojowych, której celem jest prezentacja rozpowszechnianie informacji o aktualnych szkoleniach, jakie organizowane są dla danych sektorów rynku i rozmaitych zawodów na terenie całej Polski. Co ważne, ta internetowa platforma udostępnia i daje możliwość zapisywania się nie tylko na szkolenia stacjonarne, ale też te prowadzone za pośrednictwem internetu. Trzeba przyznać, że w czasach pandemii koronawirusa jest to doskonała okazja do bezpiecznego pozyskiwania i umiejętności bez konieczności wychodzenia z domu – zgodnie z zaleceniami o przestrzeganiu społecznej izolacji.

Jakie szkolenia można znaleźć na BUR?

Warto uwzględnić, że Baza Usług Rozwojowych podaje nie tylko wszelkie aktualne szkolenia, ale wymienia te najlepszej jakości, które rzeczywiście liczą się na rynku i pozwalają zwiększać zawodową pozycję na rynku pracy. Szkolenia podatkowe online czy rozmaite kursy księgowe wedle określonych specjalizacji, to tylko niektóre przykłady tych, po których ukończeniu uczestnik otrzymuje certyfikat potwierdzający zdobycie nowej wiedzy.

Ważną informacją jest także to, że BUR to platforma uwzględniająca wszelkie szkolenia z dofinansowaniem. Dzisiaj, kiedy praktycznie każda branża przeżywa ogromny kryzys, możliwość skorzystania z dokształcania się i to na tak preferencyjnych warunkach, staje się niezwykle doceniana. Przecież dobre szkolenie to wydatek rzędu kilku tysięcy złotych. Nie każdego stać dzisiaj na to, by na takowe się zapisać i uiścić opłatę z własnego portfela. Co więcej, na taką inwestycję pomimo szczerych chęci nie stać teraz także wielu przedsiębiorców, dla których ważne są inwestycje w zatrudnioną kadrę. Przypomnijmy, że szkolenia organizowane są dzisiaj dla pracowników nawet połowy działających w Polsce firm. W czasie pandemii koronawirusa z całą pewnością liczba ta spadla i nie chodzi jedynie o brak możliwości organizacji szkoleń w danym obiekcie, bo przecież dostępne są kursy internetowe. Chodzi raczej o brak środków na ich finansowanie. Właśnie dlatego możliwość skorzystania z dofinansowania na szkolenia, które sięgają od 50% do nawet 80%, jest dla licznych ogromnym wsparciem. Z takich szkoleń korzystać mogą poszczególni pracownicy, całe przedsiębiorstwa albo ich poszczególne działy oraz właściciele firm.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here