Skrzyniopalety i pojemniki z tworzywa sztucznego

Przechowywanie produktów na magazynie to często utrapienie właścicieli dużych jak i mniejszych firm. Żywność podlega rygorystycznym zasadom przechowywania, dlatego, że powinna zachować świeżość jak najdłużej i dotrzeć do klientów w nienaruszonym stanie. Pomocne są wszelkie skrzyniopalety z tworzywa sztucznego oraz specjalne pojemniki wykonane z plastiku.

Czym charakteryzują się skrzyniopalety?

Skrzyniopalety wykonane z tworzywa sztucznego są przede wszystkim bardzo higienicznym rozwiązaniem. W bardzo łatwy sposób może je umyć, dlatego wiele firm, które trzyma w swoich magazynach żywność decyduje się na ten typ skrzyniopalet. Cechuje je również trwałość – odpowiednio używane mogą posłużyć latami, a później zostać oddane na recykling. Warto wiedzieć, że istnieje także możliwość wynajmu krótkoterminowego na pojemniki z tworzywa sztucznego. Używane, ale zadbane skrzyniopalety dzięki trwałości osiągają wciąż dobre ceny. Przede wszystkim to jednak wygoda podczas transportu jak i składowania – dzięki uchwytom są poręczne i bez problemu można je przewozić wózkiem widłowym dzięki podstawie wykonanej ze standardowej europalety.

Pojemniki plastikowe producent

Producent pojemników plastikowych zawsze informuje czy dane pojemniki posiadają niezbędne atesty i spełniają wymogi przechowywania żywności. Normy są rygorystyczne, ale towar od zaufanego producenta spełnia wszelkie wymagania do kontaktu z produktami żywnościowymi. Warto zwrócić uwagę, że producent oferuje też różne rodzaje pojemników, które można dopasować do swoich potrzeb.

Pojemniki z tworzywa sztucznego – rozmiary

Szeroki asortyment na tym rynku powoduje, że nawet bardziej wymagający przedsiębiorcy mogą znaleźć skrzyniopalety z tworzywa odpowiadające swoim wymaganiom. Są dostępne w wielu rozmiarach, a także typach, jednak wszystkie są łatwe do wyczyszczenia, co jest główną zaletą, tuż obok trwałości. Decydując się na pojemniki plastikowe producent zapewnia, że to solidne i higieniczne rozwiązanie. Dodatkowo wiele firm oferuje także możliwość wykonania skrzyniopalet z tworzywa na zamówienie w dowolnym rozmiarze.

Podsumowując jeśli magazyn przechowuje żywność, powinien spełniać wszystkie wymagania do kontaktu z żywnością, podobnie jak i pojemniki w których jest przechowywane. Powoli drewno zostaje wypierane przez plastik, który jest trwały i równie łatwy w transporcie.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here