eleganckie pióra wieczne

Pióra wieczne to luksusowe, stylowe upominki, które firmy mogą wykorzystać w swoich działaniach marketingowych. W odróżnieniu od dużo tańszych, plastikowych długopisów wieczne pióra są zazwyczaj przeznaczone dla najważniejszych partnerów biznesowych.

Spersonalizowane pióra wieczne świadczą o profesjonalizmie i prestiżu firmy, która z nich korzysta. Kontrahent lub potencjalny partner biznesowy z pewnością doceni taki prezent i będzie pozytywnie kojarzył przedsiębiorstwo, od którego go otrzymał. Jakie są najpopularniejsze marki luksusowych piór wiecznych?

Pióra wieczne Parker

Marka Parker jest rozpoznawalna na całym świecie i od ponad 100 lat wyznacza trendy na rynku prestiżowych artykułów piśmienniczych. Produktów Parker nie da się pomylić z innymi piórami dzięki rozpoznawalnemu klipsowi skuwki w kształcie strzały.

Twórcą marki był amerykański nauczyciel George S. Parker, którego marzeniem było opatentowanie pióra, które nie pozostawiałoby na papierze nieestetycznych plam po atramencie. 10 grudnia 1889 roku mi się to udało i niedługo potem na rynku pojawiło się pierwsze pióro wieczne od Parkera. Firma szybko zyskała uznanie klientów na całym świecie i tak jest do dzisiaj. Marka obecnie oferuje wiele kolekcji, które różnią się między sobą designem i ceną. Pióra wieczne, pióra kulkowe i długopisy z grawerem Parkera to elegancki prezent z najwyższej półki dla najważniejszych klientów firmy.

Pióra wieczne Waterman

Waterman to kolejna rozpoznawalna, ceniona marka piór wiecznych i innych artykułów piśmienniczych. Firma została założona w 1883 przez nowojorskiego doradcę ubezpieczeniowego Lewisa Edsona Watermana. Obecnie w swojej szerokiej ofercie marka oferuje luksusowe, eleganckie pióra wieczne, jak i bardziej przystępne długopisy. Wszystkie artykuły z logo Watermana charakteryzują się najwyższą jakością wykonania i trwałością, dzięki czemu ich użytkownicy korzystają z nich przez długie lata.

spersonalizowane pióra wieczne parker

Pióra wieczne Senator

Produkty z logo Senatora są bardzo cenione przez klientów ze względu na najwyższą jakość i jednocześnie przystępną cenę. Korzenie firmy sięgają 1920 roku, kiedy to Friedrich Marz założył firmę produkującą artykuły piśmiennicze. Dzisiaj Senator produkuje ponad milion artykułów piśmienniczych każdego dnia, które następnie trafiają na rynki na całym świecie. Pióra wieczne niezmiennie charakteryzują się pięknym designem i trwałością wykonania.

Pióra wieczne Sheaffer

Firma Sheaffer to jeden z wiodących producentów wysokiej klasy artykułów piśmienniczych. Od początku swojej działalności stawiała na solidność i jakość wykonania i innowacyjne rozwiązania. W 1907 roku Walter A. Sheaffer stworzył swoje pierwsze pióro wieczne napełniane za pomocą dźwigni. Na początku XX wieku był to prawdziwie pionierski produkt, dzięki któremu pisanie stało się przyjemniejsze i łatwiejsze. W kolejnych latach przedsiębiorstwo znacznie zwiększyło produkcję i regularnie wprowadzało na rynek nowe, innowacyjne produkty.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here