Obsługa firm w zakresie BHP

Bez wątpienia bezpieczeństwo Twoje i Twoich pracowników podczas wykonywania obowiązków służbowych jest priorytetem. Każda branża charakteryzuje się swoistymi dla siebie zagrożeniami, zaś my wychodzimy naprzeciw Waszym oczekiwaniom.

Oferujemy kompleksowe usługi w oparciu o badanie potrzeb Waszej firmy. Zajmujemy się prowadzeniem szkoleń w zakresie Bezpieczeństwa i Higieny Pracy a także oceną stanu przeciwpożarowego budynków. Przeprowadzimy z Wami i Waszymi pracownikami próbne ewakuacje i nauczymy jak efektywnie korzystać ze sprzętu przeciwpożarowego. Pokażemy jak dostosować procedury i prowadzenie dokumentacji do wymogów związanych z bezpieczeństwem przeciwpożarowym. Gwarantujemy czuwanie nad prawidłowym prowadzeniem dokumentacji. Zapewniamy serwisowanie gaśnic oraz konserwację hydrantów.

Naszym priorytetem jest przekazywanie rzetelnej wiedzy, pozwalającej na efektywną i ergonomiczną pracę w warunkach dających poczucie bezpieczeństwa wszystkim pracownikom Waszej firmy. Prowadzone przez nas szkolenia to połączenie fachowej wiedzy i doświadczenia, które pozwalają na odpowiednie rozłożenie akcentów. Prowadzimy podstawowe szkolenia dotyczące BHP, oraz przeprowadzamy kontrole warunków pracy, sporządzamy profesjonalne analizy okresowe stanu BHP oraz doradzamy w tematach związanych z obowiązującymi przepisami BHP. Możecie również liczyć na nas w sytuacji kontroli z ramienia organów nadzorujących warunki pracy, będziemy Was godnie reprezentować.

Przeprowadzimy dla Was analizy związane z oceną ryzyka zawodowego na poszczególnych stanowiskach pracy oraz pomożemy w przygotowaniu ewentualnych modernizacji i usprawnień miejsca pracy w oparciu o zasady BHP. Pomożemy w przekazaniu do użytku nowych obiektów o przeznaczeniu do prowadzenia działalności produkcyjnej, przyjrzymy się także urządzeniom i maszynom produkcyjnym, kładąc szczególny nacisk na weryfikację poziomu bezpieczeństwa jaki zapewniają korzystającym z nich pracownikom. Zwrócimy uwagę na wymagania ergonomiczne na poszczególnych stanowiskach pracy, co radykalnie wpłynie na jakość wykonywanej pracy oraz na bezpieczeństwo i komfort pracowników. Pomożemy Wam stworzyć instrukcje BHP dotyczące wspomnianych stanowisk a także skonstruujemy ogólne regulaminy pomocne w doprecyzowaniu zadań będących udziałem kadry kierowniczej, odpowiedzialnej za przygotowanie pracowników pod kątem BHP.

Kolejnym aspektem szerokiego wachlarza naszych usług jest pomoc w ustalaniu okoliczności i powodów wystąpienia konkretnych wypadków w pracy. Sporządzimy dokładną i profesjonalną dokumentację w oparciu o szczegółową analizę zaistniałej sytuacji. Przeprowadzone badania dadzą możliwość zaproponowania nowych rozwiązań pozwalających uniknąć powtórnego, podobnego, nieszczęśliwego wypadku. W oparciu o pogłębione analizy przyczyn i okolicznościi niebezpiecznych incydentów przygotujemy listę dotyczącą chorób zawodowych.

Zajmiemy się także prowadzeniem dokumentacji dotyczącej wypadków przy pracy, zaistniałych chorób zawodowych. Niezwykle ważnym punktem naszej działalności w ramach współpracy z Waszą firmą będzie czuwanie nad prowadzeniem pomiarów czynników negatywnie i szkodliwie działających na zdrowie oraz ogólną równowagę psychofizyczną Waszych pracowników. Analizy te pozwolą na tworzenie środowiska pracy jak najbardziej przyjaznego i bezpiecznego. Zajmiemy się również prowadzeniem dokumentacji dotyczącej występowania szkodliwych czynników oraz monitorowaniem postępów zachodzących w ramach działań prewencyjnych mających na celu poprawę jakości bezpieczeństwa w pracy.

Nasza firma zajmuje się również pomocą w zakresie kształtowania właściwej organizacji oraz dostosowaniem metod pracy na poszczególnych stanowiskach pracowniczych. Zwracamy uwagę na pracowników zagrożonych szkodliwymi warunkami rzutującymi na ich zdrowie i samopoczucie oraz staramy się znaleźć najwłaściwsze rozwiązania i środki ochrony dla każdego z nich.

W ramach naszej współpracy będziemy podejmować intensywne działania na rzecz popularyzacji tematyki BHP w miejscu pracy i staramy się poprzez edukowanie i długofalowe relacje z Klientami wdrażać zasady ergonomii w miejscu pracy. Chętnie dzielimy się wiedzą i doświadczeniem, ponieważ dla nas życie ludzkie i jego ochrona jest priorytetem.

obsługa bhp firm

[Głosów:2    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here