Możliwości finansowania samochodów dostawczych

Aby pozwolić sobie na zakup auta dostawczego za gotówkę, firma musi mieć wiele wolnych środków. Ma to szczególne znaczenie w sytuacji, gdy potrzebujemy uzyskać flotę kilku pojazdów. Dlatego wielu przedsiębiorców decyduje się na zewnętrzne finansowanie. Możliwości finansowania samochodów dostawczych jest wiele i należy się im bliżej przyjrzeć. Jedną z najlepszych na rynku ofert jest finansowanie aut dostawczych w MAN FS.

Podstawową formą jest tutaj leasing. Wybierając ten produkt z oferty MAN FS możemy mieć pewność, że uzyskamy auto wyposażone w najnowocześniejsze technologie. Oferta MAN Financial Services pozwala zachować elastyczne warunki finansowania oraz dogodne opcje zakończenia umowy, w tym wykupu samochodu.

Finansowanie aut dostawczych

Leasing w MAN FS jest przeznaczony dla każdego rodzaju działalności gospodarczej — jednoosobowych, sektora małych i średnich przedsiębiorstw oraz dużych firm posiadających wiele oddziałów. Finansowanie obejmuje wsparcie zarówno w Polsce, jak i za granicą. Jest to doskonała oferta dla wszystkich podmiotów, które nie chcą ponosić dużych kosztów związanych z zakupem samochodów dostawczych.

Korzyścią leasingu w MAN FS jest niska miesięczna rata. Wszystkie niezbędne formalności można załatwić w jednym miejscu, a w ich wypełnieniu pomoże dedykowany opiekun. Cała procedura jest łatwa i szybka, nie spotkamy się też z dodatkowym kosztami. Wszystkie koszty są stałe i z góry przewidywalne. Okres finansowania można wybierać pomiędzy czasem od 24 do 60 miesięcy, natomiast po zakończeniu umowy samochód można wykupić lub zwrócić. Warto dodać, że rata leasingu zawiera koszty ubezpieczenia OC, AC i NW.

MAN Financial Services to także możliwość wynajmu długoterminowego auta dostawczego. W tym przypadku nie trzeba blokować własnego kapitału, a firma oferuje swoje wsparcie także podczas rejestracji auta i konieczności wykonywania napraw lub konserwacji. Klient decydujący się na najem nie ponosi kosztów bieżącej eksploatacji, pomijając koszty paliwa oraz cyklicznej wymiany opon.

Dostępne są też dwa pakiety serwisowe, określane jako Comfort i ComfortSuper. Ten pierwszy zabezpiecza wszystkie zaplanowane czynności serwisowe. Jest to bardzo istotne, bo producent samochodu zwykle przewiduje wykonywanie różnych działań, bez których stracimy gwarancję na pojazd. Prace muszą być wykonywane zgodnie z harmonogramem i zaleceniami producenta wyszczególnionymi w instrukcji obsługi. Rozszerzony pakiet ComfortSuper obejmuje także prace naprawcze oraz czynności wynikające ze zwykłego zużycia eksploatacyjnego. Jest to więc pełna obsługa serwisowa pojazdu.

Szczegóły możliwości finansowania samochodów dostawczych MAN można znaleźć na stronie MANFS. Skorzystanie z wybranej opcji jest bardzo proste, bo wystarczy tylko wypełnić formularz kontaktowy. Przedstawiciel firmy skontaktuje się telefonicznie, aby ustalić wszystkie warunki umowy. Firma przygotowuje umowę, którą wystarczy podpisać, aby odebrać swój pojazd. Nie może być szybszej i łatwiejszej drogi uzyskania finansowania samochodów dostawczych.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here